МЕНЮ

Інструкція

Як це працює
Як провести тестування
Однокроковий експрес-тест TestSealabs SARS-CoV2 IgG/IgM це засіб,
який допоможе швидко визначити: заразились ви на COVID-19, чи ні.
1
ПІДГОТОВКА
Перш за все – ретельно вимийте руки теплою водою з милом. Старанно промийте кожен з пальців. Це не лише гігієнічна процедура: тепла вода та легкий масаж допоможуть покращити кровообіг і полегшити процедуру, а мило усуне зі шкіри небажану мікрофлору.
2
ІНСТРУМЕНТИ
Викладіть на чисту рівну поверхню тестову касету, капсулу з буферною рідиною та допоміжні пристрої: ланцет та піпетку. Також підготуйте таймер, яким ви будете вимірювати час.
ВАЖЛИВО: На момент проведення тесту всі рідини мусять набути кімнатної температури (у межах 15-30°С).
3
ДЕЗІНФЕКЦІЯ
Ретельно обробіть руки спиртовим дезінфектантом. Не зайвим буде протерти руки спиртовим тампоном. Зачекайте, доки шкіра висохне. Промасажуйте руку в напрямку кінчика середнього чи безіменного пальця. Не торкайтесь місця проколу!
4
ЗАСТОСУВАННЯ ЛАНЦЕТА
Зніміть запобіжний ковпачок з ланцета і візьміть ланцет правою рукою. Притисніть подушечку дослідного пальця великим пальцем тієї ж руки. Зробіть невеликий прокол кінчика пальця: це єдиний неприємний момент всього процесу. Промасуйте палець, доки не виступить краплинка крові.


5
ВІДБІР
Масуючи палець, відберіть декілька крапель крові за допомогою піпетки – краще, якщо буде трішки запасу. По завершенню, одразу ж притисніть до місця проколу спиртовий тампон.
6
НАНЕСІТЬ ЗРАЗОК
Нанесіть одну краплину крові у відповідне заглиблення тестової касети. Його позначено стрілочкою.
ВАЖЛИВО: Зразку для дослідження має бути рівно одна краплина (10мкл), це має вирішальне значення.
7
ДОДАЙТЕ БУФЕР
Відкрутіть запобіжну голівку капсули з буферною рідиною: там передбачено спеціальну лінію для відриву. Додайте рівно дві краплини буферу до заглиблення з кров'ю.
8
ОЧІКУЙТЕ НА РЕЗУЛЬТАТ
Одразу ж запустіть відлік таймера. Результати тесту є максимально достовірними за 15 хвилин з моменту нанесення зразків на панель тестової системи. Отже, орієнтуйтесь саме на такий час.
ВАЖЛИВО: У період очікування не проводьте із тестовою панеллю жодних маніпуляцій. Дайте реактивам спокійно зробити свою справу без перешкод. Відкладіть панель у безпечне місце, де вона не зазнає жодного впливу.
9
ІНТЕРПРЕТУЙТЕ РЕЗУЛЬТАТ
Коли завершиться відлік, порівняйте комбінацію забарвлених ліній з таблицею в інструкції та інтерпретуйте результат.

ВАЖЛИВО: якісь із контрольних ліній можуть частково забарвитись практично одразу: не намагайтесь пояснити будь-який результат раніше, аніж завершиться відлік часу.
Не тлумачте результат пізніше, аніж 20 хвилин з моменту початку відліку.

По завершенню всіх процедур безпечно утилізуйте всі компоненти тесту як медичні відходи. Не варто просто викидати їх у смітник, особливо, якщо результат тесту виявився позитивним.
Пояснення результату
Позитивний: обов'язкове забарвлення контрольної лінії та однієї або двох тестових ліній. Ви заразились.
Негативний: обов'язкове забарвлення контрольної лінії. Інші лінії не забарвлені. Імовірно, ви не заразились.
Недійсний: відсутнє забарвлення контрольної лінії. Причиною тому можуть стати недостатня кількість тестового зразка, порушення процедури тесту чи спроба інтерпретації результату поза часовими рамками вірогідності.
УВАГА: не використовуйте тест, якщо сет пошкоджено!

Інтерпретація результатів тесту
Продукт ретельно досліджено та сертифіковано відповідно до міжнародних стандартів включно з FDA: Управління продовольства і медикаментів США
а також
Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
(запис 6646)
Виробник: фармацевтична компанія Hangzhou Testsea biotechnology co., LTD.
Контактні дані
E-mail: sales@test-corona.com.ua
Телефон: +38 (067) 542-40-42
Соцмережі: Facebook | Instagram
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. № 172, товари медичного призначення обміну чи поверненню не підлягають